Svenska (Sverige) English (United Kingdom)
Kontakta oss
Kontakta oss

Gäller din fråga valsning, vänligen kontakta vår Verkstad- & Valsningsansvarig Arijan Marijnissen enligt kontaktinformationen nedan.

Välkommen med din förfrågan!

VD
Lars Kristensson
lars.kristensson@k-svets.se
Tel. 0705-14 13 46

Platschef/HMS-ansvarig
Marco Ljungberg
marco.ljungberg@k-svets.se
Tel. 0735-70 96 50

Projektledare/Kvalitétsansvarig
Gert Kristensson
gert.kristensson@k-svets.se
Tel. 0705-28 40 90

Projektledare/Utbildningsansvarig
Emanuel Lindström
emanuel.lindstrom@k-svets.se
Tel. 0708-77 75 52

Montage-/Projektledare
Håkan Hillberg
hakan.hillberg@k-svets.se
Tel. 0705-54 57 14

Verkstad- & Valsningsansvarig
Arijan Marijnissen
verkstad@k-svets.se
Tel. 0705-86 52 92

Svetsansvarig
Håkan Frohm
hakan.frohm@k-svets.se
Tel. 0706-93 37 39

Förrådsansvarig
Staffan Andersson
staffan.andersson@k-svets.se
Tel. 0703-14 23 39

Ekonomiansvarig
Anna Bernekil
anna.bernekil@k-svets.se
Tel. 0303-664 31

Konstruktionssvets AB

Besöksadress/Leveransadress:   
Hjälmarevägen 22
444 31 Stenungsund

Tel: 0303-840 90
Fax: 0303-825 72
E-Post: info@k-svets.se
Org.nr: 556134-2154

 

Postadress:
Box 161
444 22 Stenungsund

Läs även om: