Svenska (Sverige) English (United Kingdom)
Kontakta oss
Kontakta oss

Gäller din fråga valsning eller utskärning, vänligen kontakta vår Verkstad- & Valsningsansvarig Arijan Marijnissen enligt kontaktinformationen nedan.

Välkommen med din förfrågan!

VD
Lars Kristensson
lars.kristensson@k-svets.se
Tel. 0705-14 13 46

Projektledare/Kvalitétsansvarig
Gert Kristensson
gert.kristensson@k-svets.se
Tel. 0705-28 40 90

Projektledare/Utbildningsansvarig
Emanuel Lindström
emanuel.lindstrom@k-svets.se
Tel. 0708-77 75 52

Montage-/Projektledare
Jesper Eckers
jesper.eckers@k-svets.se
Tel. 0735-70 96 50

Montage-/Projektledare
Håkan Hillberg
hakan.hillberg@k-svets.se
Tel. 0705-54 57 14

Verkstad- & Valsningsansvarig
Arijan Marijnissen
verkstad@k-svets.se
Tel. 0705-86 52 92

Svetsansvarig
Håkan Frohm
hakan.frohm@k-svets.se
Tel. 0706-93 37 39

Förrådsansvarig
Staffan Andersson
staffan.andersson@k-svets.se
Tel. 0703-14 23 39

Ekonomiansvarig
Anna Bernekil
anna.bernekil@k-svets.se
Tel. 0303-664 31

Konstruktionssvets AB

Besöksadress/Leveransadress:   
Hjälmarevägen 22
444 31 Stenungsund

Tel: 0303-840 90
Fax: 0303-825 72
E-Post: info@k-svets.se
Org.nr: 556134-2154

 

Postadress:
Box 161
444 22 Stenungsund

Organisation

K-Svets arbetar kontinuerligt med att ha en så kostnadseffektiv och flexibel organisation som möjligt.

Du som kund har en erfaren projektledare som kontaktperson hos K-Svets. Projektledaren följer hela processen från offert till färdig leverans och tar ansvaret för att du som kund får arbetet utfört på ett effektivt och säkert sätt med rätt kvalitet. Stort personligt ansvar ger en kreativ och stimulerande arbetsplats.

Läs även om: